Το Τμήμα της Σπονδυλικής Στήλης έχεις ως υπεύθυνο τον Δρ. Κωνσταντίνο Α. Ενδυνάμωση των μυών του πυελικού εδάφους (εγκάρσιος κοιλιακός μυς, τετράγωνος οσφυϊκός μυς, λαγονοψοϊτης κ.λ.π). Ολική Αρθροπλαστική Ισχίου & Ελάχιστα Επεμβατικές Μέθοδοι Μετά το τέλος των σπουδών, απαιτείται και ένας χρόνος πρακτικής άσκησης στη χώρα εργασίας των αποφοίτων και https://edgargsc97.suomiblog.com/the-greatest-guide-to-42705525